מי אנחנו

רשת למוצרי יודאיקה

ואהבת – מסורת שעוברת במשפחה

ואהבת - רשת קונספט המונה 7 סניפים בפריסה ארצית, ועוסקת במעגלים הסובבים את כולנו כחלק ממשפחת העם היהודי. מעגלים אלו נעים סביב הבית המסמל יותר מכל את המשפחה היהודית והם מחברים אותנו זה לזה כמגנט, באמצעות מנהגים, מסורות, מאכלים, אירועים ויצירות יודאיקה.

ואהבת. רשת חנויות יודאיקה המובילה בישראל

רשת חנויות הקונספט החווייתיות ואהבת הוקמה ע"י אנשים המייצגים את כל קצוות הקשת בחברה הישראלית הדתית, הדתית-לאומית, המסורתית והחילונית, מתוך שאיפה להנגיש בכבוד את כל היופי והקסם שביהדות באופן עדכני ועכשווי תוך תפיסה של קירוב לבבות בין דתיים וחילוניים.
שאיפה זו באה לידי ביטוי ברשת ואהבת, באמצעות הדגשת הערכים, המנהגים ומוצרי יודאיקה המשותפים לזהותנו - בלי יומרה לחנך, להטיף או להחזיר בתשובה ומתוך אמונה שלמה שהיהדות שייכת לכל עם ישראל ונובעת מהזהות הפנימית שלנו ומהערכים בהם כולנו מאמינים.

ואהבת – רשת יודאיקה לכולם, בהשגחת הרבנות הראשית

רשת ואהבת היא רשת חנויות זמינה ועדכנית, המדברת בשפה שלכם וחוסכת מכם את הצורך להטריח את עצמכם לחנויות מתמחות בשכונות דתיות או חרדיות, לצורך רכישת מוצרי יודאיקה, דת ומסורת איכותיים וכשרים. בכל אחד מסניפי הרשת תמצאו מגוון עשיר של מוצרי יודאיקה ותשמישי דת ומסורת המלווים בפיקוח הדוק ובאחריות מלאה ועומדים, לראשונה בישראל, בדרישות הכשרות של הרבנות הראשית לישראל. רשת ואהבת יצרה חותמת המבטיחה את כשרות מוצריה החתומים בידי הרבנות – חותמת המוטבעת על מוצרי הקודש.

מתנות ערכיות מכל הלב

סניפי רשת ואהבת עוצבו ומותגו תוך חשיבה על חויית הלקוח, חיבור, הזדהות והתרגשות, מתוך עניין ולא רק מתוך צורך. בסניפים העוסקים במעגל החיים היהודי, תמצאו שלל מוצרי יודאיקה, קודש ואומנות כשרים ואיכותיים לבית, מוצרים המלווים בסיפורים ובתכנים מרתקים שיספקו לכם אינספור רעיונות למתנות אישיות וייחודיות לחגים ולאירועים ולמתנות עסקיות מקוריות עם עומק ומשמעות, לכנסים ולאורחים מחו"ל. בנוסף, רשת ואהבת משמשת במה למיטב אמני יודאיקה, היוצרים ברוח היהדות והקבלה יצירות בעבודת יד, אשר יעטרו את ביתכם ויוסיפו לו נופך של מסורת קדושה כמוכן, כמתנה מיוחדת ובעלת חותם אישי ערכי.

Judaica products

Ve-Ahavta Israel's leading Judaica stores.

צור קשר

תמיכה

סניפים

כל הזכויות שמורות © ואהבת 2020