תקנון אתר

תנאי שימוש אתר ואהבת:

ברוכים הבאים לאתר ואהבת תשמישי קדושה ויודאיקה. על ידי שימושך באתר האינטרנט הנך מאשר קבלת כל התנאים המפורטים מטה:

מידע ופרטים אישיים

 1. רכישת מוצרים באתר האינטרנט מחייבת מילוי טופס שכולל שם, כתובת מלאה, דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכן מילוי טופס תשלום – שכולל פרטי כרטיס האשראי של הלקוח, ופרטים נוספים בהתאם לצורך.
 2. הזנת פרטים לא מדויקים מאפשרת לחברה ביטול מידי של הזמנת הלקוח.
 3. החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית למנוע מלקוחות שימוש באתר מכל סיבה שהיא, גם אם הלקוחות השתמשו באתר האינטרנט בעבר, ובין היתר במקרים הבאים:
 • ביצוע מעשה או מחדל אשר עלול לגרום נזק לאתר החברה ו / או לצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות וספקים של החברה.
 • שימוש בשירותי האתר לביצוע מעשה בלתי חוקי לפי חוקי מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל או לסייע בביצוע מעשה כזה;
 • הפרת תנאים אלה או תנאים של כל שירות מקוון אחר שהחברה מציעה.
 • חוב כספי לחברה או לגופים הקשורים בה;

מסירה

 1. המוצרים יימסרו לכתובת הרשומה כפי שתופיע בטופס הווירטואלי שהלקוח סיפק או לכל כתובת אחרת בהסכמה הדדית בין הצדדים, בכתב.
 2. החברה לא תספק שילוח צפונית לחיפה ודרומית לבאר שבע.
 3. מאחר והחברה לא שומרת על מלאי של מוצרים, והמוצרים הם עבודת יד על פי דרישה, הלקוח מכיר בכך שהחברה לא יכולה להבטיח מסירה של הזמנה ולא ניתן להבטיח לוח זמנים לאספקה. הלקוח מוותר על כל טענה לגבי זמן המסירה.
 4. עם זאת, החברה תנסה לספק את המוצרים תוך 15 ימי עבודה לאחר קבלת אישור תשלום מחברת כרטיס האשראי של הלקוח.
 5. ניתן לבחור בין איסוף עצמי מהסניפים, ובין קבלת המוצר באמצעות דואר רשום ב39 ₪.
 6. במקרה של הוצאת הפריט למשלוח, החברה לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב במשלוח שנגרם בשל חברת השילוח.
 7. בחג הפסח – לא יתקיימו משלוחים מהתאריך ה25.3.18 כיוון שאין התחייבות מחברת השליחויות שהמוצרים יגיעו לפני ערב החג.
 8. בנוסף הזמנות שבוצעו בחול המועד- יצאו למשלוח רק לאחריו 8.4.18.

מדיניות מחירים

 1. מחיר המוצרים באתר, תנאי האספקה, מחירי המשלוח, מס' התשלומים וכל נתון אחר הינם לשיקול דעתה הבלעדי של חברת ואהבת, אשר תהיה רשאי לשנות אותם בכל עת, ללא הודעה מוקדמת. המחירים כוללים מע"מ.
 2. המבצעים המוזנים באתר יכולים להשתנות בכל עת, ללא צורך בהודעה מוקדמת.

 קניין רוחני

 1. זכויות הקניין הרוחני של החברה כוללות את כל התוכן שנמצא מעת לעת באתר זה, לרבות אך לא רק, עיצוב אתר האינטרנט, עיצוב המוצרים, עיצוב האריזות , סימני המסחר של מוצרים, שמות מסחר שונים, אפיוני מוצרים , עיצוב מסחרי וזכויות יוצרים, המשמשים כיום או בעתיד את אתר החברה, או אתר אחר של החברה.
 2. אסור להעתיק, לשנות, לפרק, להרכיב בצורה הפוכה, או לבצע כל שינוי או התאמה של זכויות הקניין הרוחני של החברה, של התוכן של אתר החברה ושל המוצרים המופיעים בו.

אחריות

 1. ואהבת לא תהיה אחראית על חוסר התאמה, הטעיה או טעות הכלולים בכל מידע שנמצא באתר החברה. החברה אינה מתחייבת כי המוצרים המוצעים למכירה יתאימו לצרכים שלך ולדרישותייך. באחריות הלקוח לבדוק את התאמת המוצרים לצרכיו.
 2. ואהבת עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של אתר החברה. עם זאת, מובהר כי עשויות להיווצר תקלות בשירות ובתפעול האתר לרבות תקלות של קווים, חומרה תוכנה או תקשורת.
 3. לידיעתך, מאחר ויש מוצרים שנמכרים באתר החברה בעבודת יד – החברה אינה יכולה להבטיח כי המוצר יהיה בדיוק כמו שהוא מופיע בתמונה באתר, לרבות אך לא רק, הצורה של המוצר, צבעו , גודלו ועיצובו.

אחריות לגבי נזק תוצאתי או משני.

 1. בשום מקרה החברה לא תהיה אחראית כלפי הלקוח בין אם חוזית, נזיקית או בכל דרך אחרת בגין כל סכום העולה על התשלום הכולל ששולם על ידי הלקוח עבור המוצר.
 2. החברה לא מספקת אחריות לגבי מוצרים שהוזמנו על ידי הלקוח אך לא התקבלו אצלו מכל סיבה שהיא, לרבות אך לא רק, בעיות טכניות ו / או טעות אנוש.

כללי האתר

 1. ואהבת עשויים לשנות מעת לעת, את התנאים אשר מוצגים לעיל ללא הודעה מוקדמת. התנאים החדשים יפורסמו וייכנסו לתוקף מרגע הפרסום.
 2. ואהבת יכולים לשנות מעת לעת את מבנה האתר כולל את השירות שניתן בו ואת המראה שלו, מבלי להודיע מראש. שינויים כאלה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר אי – נוחות וכיו"ב. ללקוח לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בנוגע לביצוע שינויים או כשלים כאלה.
 3. במידה ותחול טעות דפוס, שגיאת כתיב, טעות בתיאור המוצר ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל מידע אחר, לרבות בקבלת פרטיך ואהבת רשאים, לבטל עסקה .

מדיניות ההחזרה

 1. הלקוח זכאי להחזיר מוצר שנרכש דרך האתר, תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר.
 2. המוצר המוחזר חייב להיות שלם ובמצבו המקורי, בתוך החבילה בה נארז, כולל התוויות המקוריות, והחשבונית.
 3. זכות ההחזרה כאמור לעיל לא תחול על:

–  מוצרים שהותקנו בבית הלקוח;

–  מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח על פי מידות או דרישות מיוחדות;

– על מנת להבהיר, בכל מקרה של ביטול ההזמנה, על ידי הלקוח, ו / או החזרת מוצרים (לא כולל – החזרת מוצרים פגומים ו / או טעות במשלוח שנגרמה על ידי החברה), הלקוח יהיה חייב לשלם עבור כל ההוצאות והחיובים כולל הוצאות אריזה, הובלה ודמי ביטוח עבור משלוח המוצר ועלויות ההחזרה.

– רק עם קבלת המוצר חזרה, החברה תזכה את הלקוח על מחיר המכירה, בניכוי 5% או 100 ₪ (הנמוך ביניהם) כדמי ביטול.

– בכל מקרה, החברה לא תהיה אחראית לכל אובדן או נזק במהלך משלוח המוצרים שהוחזרו.

 

 

 • מכירה סיטונאית לעסקים וחברות

 • איסוף עצמי בפריסה ארצית

 • משלוח חינם מעל 450 ₪

Loading...